Úpletové šaty

Pletené šaty s rukávem

Pletené šaty

Pletené šaty

Mnoho žen a dívek má šaty stále jako nejoblíbenější dámské oblečení a nedá na ně dopustit. Jsou přeci tak ženské a sexy, téměř každá žena v nich tak báječně a neodolatelně vypadá. V teplém a slunečném létě jednoznačně vítězí  vzdušné a lehké letní šaty a minišaty, které vezmeme na sebe a můžeme vyrazit. Je jedno jestli vybereme mini šaty nebo dlouhé letní šaty – maxišaty. Důležitý je materiál abychom se v parných dnech dobře a svěže cítily.

V chladnějších dnech a hlavně v zimním období to ale s šaty a kraťoučkými minišaty tak jednoduché není. Musíme k šatům vybrat vhodné doplňky abychom nemrzly a zůstaly v teple. Je nutné mít vhodné teplé a pohodlné boty či vysoké kozačky, punčochy, případně dámské legíny a nutná je i teplá a přitom slušivá dámská bunda nebo elegantní dámský kabát.

Naštěstí existuje i vhodná varianta pro toto  studené období. Jsou to pletené neboli úpletové šaty s dlouhým rukávem. Jako dámské pletené šaty lze použít i dlouhý pletený svetr s rukávem. Obě dvě tyto varianty teplého oblečení jsou módní a trendy a obě vypadají skvěle.

Comments are closed.