Šaty a legíny

Mini šaty na podzim

Šaty s rukávem

Šaty a punčochy a legíny

Letní šaty nemusíme nosit jen v horkém létě. I v chladnějším počasí můžete vytáhnout naše milované a oblíbené letní šaty a vyrazit ven. Chce to jen oblečení správně nakombinovat a vyladit. Ve většině případu to chce mít v šatníku vhodné legíny, teplé barevné či vzorované punčocháče nebo upnuté elastické džíny. A to zcela stačí aby se skvělé letní šaty nepodřizovaly ročním obdobím. Oblíbené letní šaty nemusíme tedy kvůli zimě a chladu schovávat na samé dno skříně. Šaty lze stylově nosit i v chladnější a studenější části roku.

Zimou a chladem rozhodně nebudeme trpět pokud šaty určené na léto zkombinujeme s teplýma punčochama nebo praktickými a teplými legíny třeba s norským vzorem. Takto oblečené budeme i na podzim nebo v zimě trendy. Stačí vsadit na kouzlo vrstvení. Pod oblíbené šaty lze bez problémů vzít tílko, dámské tričko, top nebo svůdné krajkové body s rukávem. Při větší zimě se zachumláme do teplounkých svetrů, pletenin, huňatých kožešinových vestiček, nebo buď stylová a in v koženém křiváku či dámském kabátu. Letos jsou velmi módní i dámské ponča zdobená kožíškem a pletené peleríny.

K šatům zvolíme tmavé dámské kozačky, chlupaté holinky nebo kotníčkové boty s chlupatým lemem. Šaty vždy vypadají lépe pokud k nim zvolíme dámské boty na podpatku či platformě.

Comments are closed.