Dlouhé letní šaty

Dlouhé šaty na léto

Šaty

Letní dlouhé šaty

Dlouhé šaty na léto jsou zpět. Nejen populární krátké letní šaty jsou sexy, ale velmi dobře vypadají i letní maxi šaty neboli letní dlouhé šaty. Zapomeňte na beztvaré šaty, které jen a pouze zahalují postavu a potlačují všechny Vaše přednosti. I dlouhé letní šaty mohou být rafinované, sexy a in. Letošní letní sezóna nám přináší střídmější barvy, ale i výrazné a hravé potisky květů a květin, nové neokoukané střihy a kombinace materiálů. Modním trendem jsou letní šaty v bohémském stylu a nádechem antiky. Šaty mohou být rovné i s páskem pod prsy.

Stylové a velmi módní dlouhé letní šaty v antickém stylu nekladou žádný důraz na pas a dokonale zakryjí i povolené bříško nebo větší zadeček. Prostě ideální šaty pro skrytí všech případných nedostatků postavy. Přesto působí velice romanticky a žensky.

Vzory a potisky na na dlouhých letních šatech vybírejte dle velikosti Vaší postavy. Drobné a malé ženy a dívky by měly zůstat u drobnějších vzorů, kdežto vysoké ženy si mohou dovolit velké a výrazné vzory a potisky. Na večerní procházku v přímořském letovisku nebo na odpolední kávu s kamarádkou je třeba k šatům vybrat i vhodné a pěkné dámské boty. K dlouhým letním šatům a maxišatům se vždy budou hodit boty na podpatku nebo vysoké platformy.

Comments are closed.